-> Albumy <-

W dniu ślubu jesteśmy dla Was po to, by zarejestrować Waszą historię na zdjęciach. Ale obok samych fotografii na efekt końcowy naszej pracy składają się również albumy ślubne i inne dodatki.

 

Wszystkie Młode Pary otrzymują od nas materiał reportażowy w formie cyfrowej zapisanej na pamięci pendrive w ozdobnym opakowaniu i pokaz slajdów z wybranych zdjęć. Wisienką na torcie jest fotoalbum oprawiony w materiał lub eko-skórę o wysokiej jakości w którym Wasze zdjęcia będą się prezentować wyjątkowo.

 

Nasze albumy posiadają grube karty pokryte jedwabistym papierem fotograficznym, pięknie oddającym koloryt zdjęć. Składają się z rozkładówek (dwie sąsiadujące strony). Umieszczamy na nich pojedyncze fotografie lub kolaże składające się z wielu obrazów. Znajdziecie w nich zarówno kompozycje kolorowe jak i czarno-białe naszego autorskiego projektu. Wszystkie nasze fotoalbumy projektujemy indywidualnie po to by pokazać każdą historię w jak najlepszy sposób. Dlatego tak świetnie się je ogląda. Za druk i oprawę odpowiada profesjonalna drukarnia świadcząca usługi dla zawodowych fotografów.

 

Jeśli chcecie stanąć przed naszym obiektywem zapraszamy do kontaktu, a na pewno stworzymy dla Was coś wyjątkowego.

 

Czekamy na Waszą wiadomość.

Albumy